Plasma for People Bloody Vital

Obohacená konopná mouka s vysokým obsahem Edestinu – Plasma for People Bloody Vital

Při zpracování konopné mouky využíváme technologii vyvinutou pro separaci edestinu za účelem dalšího zpracování pro výrobu náhrady krevní plazmy. Edestin obsažený v produktu Bloody Vital je ve vysoké koncentraci a čistotě. Je upraven a obohacen tak, abychom dosáhli maximální efektivity vstřebání trávící soustavou. Bloody Vital je potravinový doplněk a v rámci EU jsou pozitivní sdělení omezena evropskou legislativou. Světový výzkum se zabývá edestinem od roku 1913. Jeho pozitivní účinky jsou popsány v desítkách vědeckých publikací, některé naleznete v našem research paper jako reference. Nejčastěji vědecké publikace zmiňují pozitivní efekt na udržení homeostáze organismu, regeneraci a posílení imunity. Dále jako vhodný doplněk výživy a snadno stravitelný a komplexní zdroj aminokyselin.

Shrnutí vědeckého výzkumu o edestinu:

 • Obnova homeostázy – rovnováhy vnitřního prostředí organismu
 • Kompletní sada aminokyselin pro stavbu bílkovin
 • Optimální fungování imunitního systému
 • Podpora svalové regenerace
 • Optimalizace chemických procesů v těle
 • Vhodné pro sportovce, mentálně aktivní lidi, pro pacienty všeobecně
 • Vegan Friendly
 • Nízká toxicita – vhodné pro dlouhodobé užití

Co obsahuje Bloody Vital:

1 balení obsahuje 120 rostlinných kapslí:

 • Protein Edestin 213.2mg
 • Konopný olej 32.5mg
 • Sacharidy 14,3mg
 • Vláknina 65mg
 • Vitamín C 26mg
 • Vitamín B3 Niacin 5mg
 • Mg-stearan 10mg

Obecná charakteristika konopné mouky

obsahuje především globulární protein edestin (až 40 %), což je zdroj rozsáhlého množství aminokyselin (které vznikají trávením v žaludku prostřednictvím kyseliny chlorovodíkové a enzymů), včetně esenciálních aminokyselin, které organismus nedovede syntetizovat aminokyseliny představují jednu ze základních složek výživy pro krytí potřeby výstavbových bílkovin (tvorba svalstva) aminokyseliny se z edestinu uvolňují postupně a zaručují tak protrahovaný účinek (jako dlouhodobý zdroj esenciálních kyselin); tato forma je vhodná pro řešení případů deficitu výstavbových proteinů (vývoj organismu, pooperační stavy, nutriční problémy) obsahuje řadu minerálů: hořčík, vápník, draslík, železo, zinek, fosfor; fosfor je důležitý pro tvorbu kostí a zubů v růstové fázi lidského organismu, „esenciální trio“ měď, zinek, železo neumí organismus syntetizovat (proto se musí dodávat) měď je důležitý prvek pro krvetvorbu a stabilizaci pojivových tkání (chrupavky, šlachy)

zinek hraje zásadní roli ve více než třech stovkách enzymů v lidském organismu (imunitní systém, fertilita, centrální nervový systém – CNS)

železo je nedílnou součástí mnoha proteinů a enzymů, které regulují transport kyslíku do buněk (okysličování krve)

obsahuje vlákninu (až 20 %), která je tvořena celulózovými zbytky konopného semene

vláknina příznivě ovlivňuje trávicí proces, což má efektivní vliv na celkový metabolismus organismu – v tlustém střevě působí jako „kartáč“, odstraňuje toxiny, které vznikají při trávení živočišných bílkovin (zejména masa)

toxiny jsou příčinou vzniku prekancerogenních polypů, které se zachycují na sliznici tlustého střeva a jsou zárodkem karcinomu tlustého střeva a konečníku (toto nádorové onemocnění je v současné době na prvním místě smrtnosti)

vláknina tak zajišťuje důležitou funkci prevence při zvýšené konzumaci masa a masných výrobků (zejména uzenin)

obsahuje také bílkoviny, které regulují množství uhlohydrátů v organismu (významné proti/při obezitě, diabetes)

obsahuje celou škálu vitaminů řady B, které jsou nepostradatelné pro organismus jako katalyzátory jeho základních biochemických procesů

Charakteristika kyseliny askorbové (acidum ascorbicum vitamin C):
nezbytný biokatalyzátor, který si organismus nedokáže syntetizovat (proto mu musí být dodáván uměle)

udržuje normální funkci imunitního systému a tím zabraňuje průniku patogenů (bakterie, viry) do organismu

podporuje vyplavování cizorodých látek (jedy, toxiny), které mohou způsobit kolaps organismu

dostatečná hladina v organismu stimuluje CNS, což se projevuje celkovým zklidněním a pozitivním stavem (náladou), zmírňuje pocit vyčerpání (např. při jarní únavě); rovněž působí jako antioxidant (zajišťuje ochranu buněk před oxidativním stresem vlivem životního prostředí, UV záření aj.)

Charakteristika vitamínu B3 Niacinu:

příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru, což má za následek pozitivní dopad na metabolismus cukrů a jejich odbourávání (důležitý faktor proti/při obezitě)

působí jako preventivní faktor proti onemocnění oběhového systému (koronární věnčité cévy, cévy v oblasti mozku – CNS)